YARIŞMA KURALLARI

Yarışmacılar, Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin internet üzerinden canlı yayın sitesi olan www.zirvedencanli.com ’daki “PROGRAM” bölümünden, canlı olarak izlemek istedikleri herhangi bir oturumu seçtikten sonra, çıkan pop-up ekranında beliren Twitter butonunu kullanarak içerisinde #UEZ2015 ve #ZirvedenCanli hashtag’lerinin de bulunduğu bir tweet’i kendi hesaplarında yayımlayarak yarışmaya katılırlar.

ADIM ADIM YARIŞMAYA KATILIM:

1 – Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin internet üzerinden canlı yayın sitesi olan www.zirvedencanli.com’a girin.
2 – PROGRAM bölümünden canlı olarak takip etmek istediğiniz oturumları seçin.
3 – Çıkan ekranda hem kendinize oturumlar için hatırlatma koyun, hem de sizin için hazırladığımız tweet’i twitter hesabınızdan paylaşın.

Yarışmamız 9-14 Mart 2015 tarihleri arasındadır. 14 Mart 2015 günü saat 16:00’da sona erecektir.

Yarışma sonuçları 18 Mart 2015 günü belirlenecek ve aynı gün içinde açıklanacaktır.

Bir Twitter hesabından gerçekleştirilen katılımlardan yalnızca ilki geçerlidir.

Katılımcıların, Twitter’da takipçimiz olmaları gerekmektedir. (Uludağ Ekonomi Zirvesi resmi twitter hesabı: https://twitter.com/UEkonomiZirvesi)

Yarışmamıza katılan ve şartlara uyan 5’inci, 10’uncu, 15’inci, 20’inci, 25’inci, 30’uncu, 35’inci, 40’ıncı, 45’inci, 50’nci, 55’inci, 60’ıncı, 65’inci, 70’inci, 75’inci, 80’inci, 85’inci, 90’ıncı, 95’inci ve 100’üncü kişiler, bir yıllık Capital dijital dergi aboneliği kazanırlar.

Şu anda App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak yayında olan Capital dijital dergisi, kısa bir süre sonra ücretli olacaktır. Yarışmamızın kazananları, dijital dergi uygulaması ücretli yayına geçtikten sonraki bir yıl boyunca ücretsiz olarak Capital Dijital Dergi aboneliğinden yararlanacaklardır.

Doğan Burda, dilerse yarışma kurallarında ve ödüllerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yarışma kurallarını ihlal ettiği ve yarışma kurallarına uygun olmayan davranışlarda bulunduğu tespit edilen katılımcı diskalifiye edilebilir.

Doğan Burda ve Uludağ Ekonomi Zirvesi için çalışılan üçüncü parti çalışanları, bu yarışmaya katılamazlar.