Programı word dokümanı olarak indirmek için tıklayınız.

19.30 AÇILIŞ RESEPSİYONU
Yer: Grand Yazıcı Restaurant
07.00 KAHVALTI
Yer: Grand Yazıcı Restaurant
08.30 AÇILIŞ KONUŞMALARI
M. Rauf Ateş / Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü
Yoon Joung / Samsung Electronics Türkiye CEO’su
Bora Koçak / Çelik Motor Filo Genel Müdürü
08.40 Ali Babacan / T.C. Başbakan Yardımcısı
09.20 LİDERİN GLOBAL AJANDASI
Moderatör: Ümit Boyner / Boyner Grup
Haluk Dinçer / Sabancı Holding
İbrahim Çanakçı / IMF
Begümhan Doğan Faralyalı / Doğan Holding
Mark Coombs / Ashmore Group
Gökhan Öğüt / Vodafone Türkiye
Hakan Binbaşgil / Akbank
10.50 Kai Georg Diekmann / Bild Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
“SILIKON VADİSİ’NDE NELER OLUYOR?”
11.20 ARA
11.30 DİJİTAL DÖNEMDE BÜYÜME STRATEJİLERİ
Moderatör: Canan Özsoy / General Electric
Cem Boyner / Boyner Grup
Tamer Özmen / Microsoft
Jared Cohen / Google Ideas
Hakan Ateş / Denizbank
Özgür Tort / Migros
İlker Kuruöz / Turkcell
13.00 ÖĞLE YEMEĞİ
14.00 İPEK YOLU CANLANIYOR: ÇİN-TÜRK EKONOMİ İLİŞKİLERİNİN YARINI
Moderatör: Cahit Paksoy / Yönetici, Danışman
Serra Akçaoğlu / Citibank
Du Fei / China Road and Bridge Construction
Joerg Wuttke / European Union Chamber of Commerce in China
Liu Xuefeng / ChinaPower
Ahmet C. Dördüncü / Akkök Holding
Wenchao Shi / China UnionPay
15.20 Jared Cohen / Google Ideas CEO’su
15.50 ARA
16.00 AFRİKA: FIRSAT KITASI
Moderatör: Murat Kolbaşı / Arzum
Ömer Cihad Vardan / DEİK Başkanı
Irene Tomas Boane / Mozambik, Maputo Belediye Başkanı Başdanışmanı
Vimal Shah/ Shah Group, Kenya
Situmbeko Musokotwane / Eski Maliye Bakanı ve işadamı, Zambia
Fuat Tosyalı / Tosyalı Holding
Benjamin Hauwanga / BH Group
17.00 YARINA HAZIRLIK: DİJİTAL DÖNÜŞÜM, YATIRIM, YENİ FIRSATLAR
Moderatör: Tolga Ulutaş / Accenture
İbrahim Çeçen / IC Holding
Bünyamin Çelikten / Doğa Koleji
Zeki Konukoğlu / Sanko Holding
Pınar Abay / ING Bank
Muharrem Yılmaz / Sütaş
Nihat Özdemir / Limak Holding
18.15 1. GÜN KAPANIŞ
20.00 ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ GALA YEMEĞİ
Yer: Grand Yazıcı Restaurant
23.00 AFTER PARTY
Yer: DROP
07.00 KAHVALTI
Yer: Grand Yazıcı Restaurant
08.30 PERAKENDEDE DEĞİŞİM ZAMANI
Moderatör: Selen Kocabaş / Turkcell
Vahap Küçük / LC Waikiki
Hüseyin Özdilek / Özdilek Holding
Abdullah Kiğılı / Kiğılı Holding
Demet Sabancı Çetindoğan / Demsa Group
Aziz Torun / Torunlar Holding
Mehmet T. Nane / Carrefoursa
10.00 KADIN DOSTU ŞİRKETLER ÖDÜL TÖRENİ
10.20 LİDERİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK AJANDASI
Moderatör: Erkan Akdemir / Avea
Cansen Başaran – Symes / TÜSİAD
Bülent Eczacıbaşı / Eczacıbaşı Holding
Agah Uğur / Borusan Holding
Sani Şener / TAV
İdil Yiğitbaşı / Yaşar Holding
11.50 ARA
12.00 BÖLGESEL ÜS/KÜRESEL GÜÇ
Moderatör: Engin Aksoy / Vodafone Türkiye
Ahmet Erdem / YASED
Tankut Turnaoğlu / P&G Türkiye
Hamdi Akın / Akfen Holding
Adnan Nas / Global Yatırım Holding
Levent Çakıroğlu / Koç Holding
13.00 ÖĞLE YEMEĞİ
14.00 GİRİŞİM: MİLYAR DOLARLIK ŞİRKET
Moderatör: Burak Aydın / Intel Türkiye
Ali Sabancı / Pegasus Havayolları
Joseph Mambwe / Ruvix Ltd.
Matthias Kues / Nord Holding
Jose Marin / IG Expansion
Ümit Leblebici / TEB
Emre Kurttepeli / Mynet Group
15.10 Jean Claude Trichet / Avrupa Merkez Bankası Eski Başkanı
“AVRUPA EKONOMİSİNİN YARINI”
15.40 Mehmet Şimşek / T.C. Maliye Bakanı
16.40 ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ KAPANIŞ